Krmný hmyz

Saranče Všežravá

sarančata jsou ideální jako potravu pro ještěry, pavouky a štíry. Chováme je v teráriu kde udržujeme teplotu 30st., jako potrava se dá použít seno, listy trav a salátů, ovesné vločky.
Saranče se vyskytuje na území Afriky, Evropy a Asie (v Africe a Asii jsou velmi obávanými škůdci). Je to druh, který migruje. V přírodě tvoří obrovská hejna.

Cvrček domácí

Dorůstá délky 16–20 mm. Má rád místa s teplotou nad 28 stupňů a vysokou vlhkostí vzduchu v chovné nádrži. Cvrček je plachý živočich, a je vhodné do chovné nádrže umístit papírové proložky od vajíček. Cvrčci jsou všežravci a ideální potrava jsou listy salátů, tráva, piškoty, ovesné vločky atd.

Cvrček banánový

je středně velký cvrček. Křídla samiček jsou hladká. Dorůstá délky 16–20 mm.
Pro svůj život preferuje místa s teplotou nad 28 °C a vysokou vlhkostí vzduchu. Žere podobnou skladbu krmiva jako cvrček domácí i chov je podobný.
Oba druhy prodáváme čerstvé po kusech, nebo lze objednat v litrovém, či půllitrovém balení
Také v naší prodejně můžete zakoupit krabičkové balení cvrčků velikosti miny

Mouční červi

Jedná se o larvy brouka Potemníka, které jsou vhodné krmivo pro pavouky, štíry i plazy, případně jako krmení pro ptáky, či hlodavce.

Zophobasové

Jedná se o larvy jihoamerických brouků potemníků a jsou větší, než klasičtí potemníci a dají se s nimi krmit větší druhy pavoukovců a plazů.

Švábi

jsou celosvětově rozšířeným hmyzem. Švábi jsou býložravci i všežravci, zpravidla se živí rostlinnými zbytky. Velikost zástupců této skupiny se pohybuje od pěti milimetrů do deseti centimetrů. Švábi patří mezi dlouho žijící hmyz a dospělci některých druhů žijí čtyři roky. Dají se dlouhodobě chovat , nejlépe v plastových nádržích, kde umístníme papírové proložky z vajíček. Dobře příjímají např. ovesné vločky, zbytky při zpracování zeleniny atd. Jsou vhodní jako krmivo pro větší druhy pavoukovců a štírů a také pro plazy.

Výše uvedený hmyz můžete objednat na telefonních číslech +420 573340298, +420 602513482 a nebo na emailu zverivet@zverivet.cz.

Máme rádi zvířata

Máme rádi každého mazlíčka, snažíme se, aby se Váš mazlíček cítil uvolněně.

Kvalitní krmivo

Na naši prodejně najdete vždy to nejkvalitnější krmivo pro Vaše mazlíčky.

Máme vyškolený personál

Náš profesionální tým poskytuje odborné rady.